گزارش های اخیر از انتقال فوتبال به اروپابه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، جدیدترین شایعات، اخبار، شایعات و نقل قول ها درباره انتقال فوتبال به اروپا را در ادامه مشاهده می کنید:

* فابریزیو رومانو: تاتنهام قصد دارد کلمنت لنگلت را از بارسلونا به خدمت بگیرد. سررسید قرارداد وام تا ژوئن ۲۰۲۳ (یک سال) است. لانگله هفته گذشته با تاتنهام به توافق کامل رسیده بود. باشگاه ها همچنان برای جزئیات نهایی در تماس هستند. هیچ گزینه ای برای بند خرید وجود ندارد.

* لاپورتا: ما پیشنهادی برای تحت تاثیر قرار دادن لواندوفسکی به بایرن ارائه کردیم و منتظر پاسخ آنها هستیم، امیدوارم پاسخ آنها مثبت باشد. می خواهم از لواندوفسکی به خاطر کاری که برای ارتباط با ما انجام می دهد، علناً تشکر کنم.

* فابریزیو رومانو: امروز چلسی برای نهایی کردن قرارداد رحیم استرلینگ با منچسترسیتی در تماس مستقیم خواهد بود. تقریباً ۴۵ میلیون پوند (۵۳ میلیون یورو) تضمین شده به علاوه موارد اضافی (مانند گابریل ژسوس به آرسنال) تأیید شد. شرایط شخصی به طور کامل پذیرفته می شود. توخل قبلا با استرلینگ گفتگوی مستقیم داشت. استرلینگ بالاترین دستمزد چلسی را خواهد داشت.

* رسمی: جو گومز قرارداد خود را با لیورپول تا سال ۲۰۲۷ تمدید کرد.

*ورزشی: چلسی در حال آماده شدن برای ارائه پیشنهادی ۱۵ میلیون پوندی برای تحت تاثیر قرار دادن کریستیانو رونالدو است.

* رومانو: اریک تن هوگ سعی می کند نظر فرانکی دی یونگ را تغییر دهد زیرا این بازیکن عاشق بارسلونا است و می خواهد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

موراتا می خواهد در اتلتیکو مادرید بماند. با وجود علاقه اش به برخی باشگاه ها، او معتقد است بهترین چیز برای آینده اش ماندن در متروپولیتانو در این فصل است. اتلتیکو مادرید پیشنهادی را از ۳۰.۳۵ میلیون یورو خواهد شنید.

* اسکای اسپورت: انتظار می رود روبرت لواندوفسکی از دوشنبه هفته آینده (۱۲ ژوئیه) تمرینات خود را برای فصل جدید با بایرن مونیخ آغاز کند.

* سان اسپورت: آرسنال در حال آماده سازی پیشنهادی ۳۰ میلیون پوندی برای لسترسیتی برای یوری تیلمانز است.

* مت لو: رحیم استرلینگ با ۳۰۰۰۰۰ پوند در هفته با شرایط شخصی به پردرآمدترین بازیکن چلسی تبدیل خواهد شد.

* هدف: حرکت منچستریونایتد برای تحت تاثیر قرار دادن آنتونی به دلیل ارزش آژاکس به حالت تعلیق درآمد. منچستریونایتد سعی کرد برای یک قرارداد ۶۰ میلیون یورویی فشار بیاورد، اما باشگاه هلندی ۸۰ میلیون یورو می خواهد. ایجنت آنتونی در تلاش است تا آژاکس را متقاعد کند تا خواسته های خود را کاهش دهد زیرا این بازیکن می خواهد آژاکس را ترک کند.

* جسی لینگارد برای بحث در مورد نسخه های MLS به آمریکا سفر خواهد کرد.

* گازاتا: چلسی به زودی ۸۰ تا ۹۰ میلیون یورو به دی لیخت کمک خواهد کرد. یوونتوس می خواهد هفته آینده درباره این بازیکن تصمیم بگیرد.

* آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی اینتر و بازیکن سابق بارسلونا، یوونتوس، بایرن، برای امضای قرارداد با فلامینگو وارد برزیل شد.

* نیکولو سیارا: یوونتوس به کالیدو کولیبالی مدافع ناپولی پیشنهاد قرارداد تا سال ۲۰۲۵ با دستمزد ۷ میلیون یورو داده است.

انتهای پیام/