گزینه خارجی پرسپولیس در دقایق پایانی افزایش می یابد/ درخواست های غیرمنتظره مهاجم خارجی – پایگاه خبری تحلیلی عقوف


مخالفت شدید رضا درویش با رفتار مدیران سابق پرسپولیس شهرآرانیوز

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که امشب میهمان برنامه فوتبال برتر است در گفت و گو با محمدحسین میشاقی به تشریح عملکرد این تیم در نقل و انتقالات و حاشیه جذب مهاجمان و مذاکرات با کاسیانو قرمزها پرداخت. انتخاب برای تقویت خط حمله.

بیشتر بخوانید:

فحش دادم اما نگذاشتم پول پرسپولیس هدر برود

درویش در ابتدا گفت: پارسال بهترین خط حمله لیگ ایران پرسپولیس بود و هیچ مهاجمی را از دست ندادیم. بهترین دروازه بان آسیا و بهترین مدافعان ایران و بهترین پاسور و بهترین هافبک نافذ را آوردیم. اما چرا بعد از استراحت اینقدر مورد حمله قرار گرفتیم؟ فکر می‌کنم این تأثیر تجار بود. باید از مهاجمان تیم عذرخواهی کنم چون آنقدر کار را پیش بردند که هواداران فراموش کردند سال گذشته با این بازیکنان بهترین خط حمله لیگ را داشتیم. ضمن اینکه بهترین پاس فصل گذشته را آوردیم و با همین مهاجمان باید بهتر می شدیم.

وی در ادامه گفت: احساس می کنم حمله اشتباه بوده است. یک مثال بزنم، کادر فنی بازیکنی را معرفی کرد تا صحبت کنیم. ما با فردی که نماینده این بازیکن بود صحبت کردیم. او گفت که برای جدایی ۴۵۰ هزار یورو و برای خودش ۴۰۰ هزار یورو می خواهد. در چالش بودیم که یکی گفت می توانیم این بازیکن را با ۳۰۰ هزار دلار جذب کنیم، یک نفر دیگر آمد و گفت می خواهی با مدیرعامل صحبت کنم؟ او تماس تصویری گرفت و مدیرعامل گفت: از ایران به ما نامه زدند و گفتند ارزان نفروشیم و گرانتر می فروشیم. بعد بازیکن را آوردند و بعد از مذاکره با او برای ۲۵۰ هزار دلار به توافق رسیدیم یعنی ۳۰۰ هزار دلار برای رضایت نامه و ۵۰۰ هزار دلار برای قرارداد دو ساله.

وی درباره درخواست عجیب کاسیانو توضیح داد: بعد دیدیم بازیکن صحبت کرد و گفت من با ۲۵۰ هزار نمی آیم و از ایران به من زنگ زدند و گفتند ۳۵۰ هزار دلار به شما می دهیم به مدیرعامل گفتیم که بود، و او برای ۳۰۰۰۰۰ دلار صحبت کرد. روز آخری که برای عقد قرارداد قرار دادیم، ایمیلی فرستاد و نوشت: در منطقه زعفرانیه تهران خانه می خواهم! فکر میکنی کی بهش گفته زعفرانیه خونه میخوای؟ بعد گفت ۱۰۰ هزار دلار به نماینده من بده. گفتیم ۲۴ ساعت فرصت دارید پاسخ دهید. بعد جواب داد و گفت من مجروح هستم و عکس ام آر آی فرستاد. آقای گل محمدی اول موافقت کرد و بعد گفت فکر کنم چون سنش بالاست. ما هم ۴۸ ساعت مهلت دادیم و بعد جواب نداد و کنسل شد.

مدیرعامل پرسپولیس درباره به خدمت گرفتن لوکادیا گفت: ۲۰ روز با او صحبت کردیم، سه نفر در باشگاه اطلاع داشتند. آقای. گل محمدی و باشگاه بین المللی. تا شبی که قرارداد اینترنتی امضا کردیم به کسی نگفتیم. یکی از دوستان اسکرین شات فردی را در حال صحبت با یک نماینده در خارج از کشور نشان داد و گفت شماره Leucadia را بفرست.

وی درباره بدهی پرسپولیس گفت: من می گویم این هواداران هستند که مورد ظلم پرسپولیس هستند که باندهای دلال آنها را علیه مدیری تحریک می کنند. هوادار امروز ساکت نباشه چرا امروز ۹۰۰ هزار یورو به رادوشوویچ میدیم؟ ۵۲۰۰۰ فرانک را برای چند ماه پشت سر دادگاه عالی ورزش گذاشتیم. می گویند مدعی پیرو است اما باید مدعی شود که چرا این پول مصرف می شود؟ همین چند ماه پیش به استوکس ۹۶۰۰۰ یورو پرداختیم تا پنجره را باز کند.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=371480