گل محمدی: بیرانوند باید اولین بازیکن تیم ملی در جام جهانی باشد – پایگاه خبری تحلیلی عقوف


    گل محمدی: بیرانوند باید اولین بازیکن تیم ملی در جام جهانی باشد

یحیی گل محمدی پس از دو سود صفر پرسپولیس وی در مقابل نفت آبادان گفت: باید این برد را به هواداران خاص تیم و بانوان پرسپولیس تقدیم کنم. حضورشان پرشور، گرم و با استقبال بود و از تک تک آنها تشکر می کنم. از هواداران تیم هم تشکر می کنم که امروز ما را تشویق کردند. موقعیت بسیار خوبی بود و ما از تک تک آنها تشکر می کنیم. این حضور گرم به ما انگیزه زیادی داد.

بیشتر بخوانید:

سورپرایز ویژه گل محمدی برای ستاره های اروپایی پرسپولیس

*حیف شد که نتوانستیم جلوی این هواداران برنده شویم

وی افزود: در مقابل این هواداران حیف شد که بازی را نبردیم. نیمه اول برای ما خیلی خوب بود. بازی را کنترل کردیم و توانستیم با پاس های کوتاه موقعیت های خوبی خلق کنیم. حریف را کاملا کنترل کردیم. به جز یک اشتباه که در نیمه اول مرتکب شدیم و باعث شد حریف صاحب موقعیت شود، فرصت دیگری به نفت آبادان ندادیم. در نیمه دوم حریف خوب بود و نباید از کیفیت فنی خوب صنعت نفت غافل شد. مطمئنم برای همه تیم ها مشکل ایجاد خواهد کرد.

*پرسپولیس هرگز نباید در زمین خودش برای حفظ گل تلاش کند

سرمربی پرسپولیس گفت: نفت آبادان در نیمه دوم بازی را خیلی خوب کنترل کرد و توانست موقعیت ایجاد کند. هرچه جلوتر می رویم باید کمی بیشتر کار کنیم. با وجود اینکه باید از دروازه خود محافظت کنیم اما به بازیکنانم گفتم در فاصله بین دو دوره باید به میدان برویم تا گل دوم را بزنیم. پرسپولیس هرگز نباید در زمین خودش برای حفظ گل تلاش کند. از بازیکنانم تشکر می کنم. بازی سختی بود. بازیکنان تمام تلاش خود را کردند و با روحیه بسیار بالایی وارد زمین شدند. از شما تشکر می کنم زیرا کسب این سه امتیاز از نظر روحی و روانی به تیم کمک زیادی می کند و باید در هر بازی که انجام می دهیم درس های خوبی بگیریم. برای اینکه روان و روان بازی کنیم باید این مسائل را در نظر بگیریم.

گل محمدی در خصوص اینکه پرسپولیس بهترین تیم زمین نبود و اینکه به خاطر قدرت صنعت نفت بود یا مشکلات قرمزها، گفت: پاسخ این سوال در صحبت های من بود.

یحیی گل محمدی

*بیرانوند باید اولین بازیکن تیم ملی در جام جهانی باشد و گل نخوردن ضامن قهرمانی است.

وی در خصوص اینکه به نظر می رسد قدرت پرسپولیس در خط دفاعی است و این تیم در ۴ مسابقه ۴ کلین شیت داشته است، گفت: درست است. البته امروز دو سه موقعیت به حریف دادیم اما عملکرد بیرانوند در این اتفاقات خیلی خوب بود. او نشان داد که کیفیت بالایی دارد و بدون شک باید اولین بازیکن تیم ملی کشورمان در جام جهانی باشد. دفاع و دفاع تیم که بچه ها انجام می دهند به نوبه خود می تواند در گل نشدن موثر باشد. وقتی در ۴ بازی گل نخورید احساس خوبی است این روند می تواند به ما کمک زیادی کند. تعطیلی می تواند تضمینی برای قهرمانی باشد.

سرمربی پرسپولیس گفت: وقتی توپ نداریم، نقش های دفاعی بازیکنان مشخص است. باز هم می گویم که بهتر می توانیم دفاع کنیم. باید ضربات بهتری از حریف داشته باشیم. من فکر می کنم ما فرصت داریم و باید بیشتر در این بخش کار کنیم. به خصوص در انتقال، وقتی توپ را می گیریم، می توانیم انتقال خوبی به حمله داشته باشیم.

* این نوع انتخاب ها و طرف های ایجاد شده در خور فوتبال ما نیست

گل محمدی در خصوص انتخاب فدراسیون فوتبال و انتخاب مهدی تاج پاسخ داد: قبل از بازی در این مورد صحبت کردم. روند موجود این است که ابتدا انتخابات لغو شود و سپس انجام شود. با توجه به اینکه تیم ملی ایران و کلا فوتبال ایران در آسیا شناخته شده است و حرف های زیادی برای گفتن دارد، این شیوه انتخابات و رای گیری در شأن فوتبال ما نیست. ما باید برنامه ها و نقش های بهتری تعریف کنیم. در هر صورت خوشحالیم که فوتبال کشورمان خوب است، برای مهدی تاج و همکارانش آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به ثمر بنشینند.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=372211