گواهینامه مربی شخصی – درک سوپ الفبای پس از نام مربی

تقریباً هر مربی شخصی یک سری حروف بعد از نام خود دارد که نشان دهنده برخی، اگر نه همه، گواهی‌های تناسب اندام است. اغلب CPT خواهد بود که به معنای مربی شخصی معتبر است. سازمانی که این عنوان را اعطا می کند مهمتر از حروف CPT است. این مقاله به شما ایده می‌دهد که در گواهینامه مربی شخصی به چه نکاتی توجه کنید و به چه مواردی توجه کنید. با داشتن این اطلاعات، شانس بیشتری برای استخدام مربی شخصی مناسب برای نیازهای خود خواهید داشت.

در حال حاضر، تنها هفت سازمان در صنعت عمل وجود دارد که الزامات سخت‌گیرانه کمیسیون ملی نهادهای صدور گواهینامه (NCCA) را برآورده می‌کنند. کالج آمریکایی پزشکی ورزشی، شورای آمریکایی ورزش، موسسه کوپر، آکادمی ملی پزشکی ورزشی، شورای ملی قدرت و ورزش، فدراسیون ملی مربیان حرفه ای و انجمن ملی قدرت و آمادگی جسمانی.

داشتن گواهینامه از یکی از این سازمان ها به این معنی نیست که شما یک مربی شخصی عالی پیدا کرده اید. این بدان معنی است که فرد یکی از معیارهای یک مربی عالی را دارد (به مقاله من در مورد پنج ویژگی یک مربی بزرگ شخصی مراجعه کنید) و می تواند شخصی باشد که به شما کمک می کند تا به بهترین شکل زندگی خود برسید. کسب بهترین نتیجه از زندگی شامل محدودیت در سن یا شرایط فیزیکی فعلی شما نمی شود. اگر از شرایطی که مانع ورزش نمی‌شوید، رنج نمی‌برید، یک مربی شخصی عالی می‌تواند به شما کمک کند تا بدون در نظر گرفتن سن یا شرایط فیزیکی فعلی، تا حد امکان ایمن، بدون درد و راحت به بهترین شکل زندگی خود برسید. این مربی شخصی است که ما به دنبال آن هستیم!

صدور گواهینامه از یکی از سازمان های فوق به این معنی است که مربی شخصی یک فرآیند دقیق و کامل را برای تبدیل شدن به یک مربی شخصی خبره دنبال کرده است. آنها درک درستی از آناتومی و فیزیولوژی دارند که گروه‌های ماهیچه‌ای مختلف را تمرین می‌دهد، درک اساسی از طراحی یک برنامه تمرینی برای مشتریان مختلف با توانایی‌های فیزیکی متفاوت، و دانش اجرای این برنامه‌ها را دارند. مهمتر از همه، سازمان ها همچنین به گواهینامه CPR و آموزش مداوم برای حفظ گواهی نیاز دارند. گواهینامه CPR به دلایل واضح مهم است … و نه فقط در یک محیط تمرین. اگر گواهی CPR ندارید، این کار را در نظر بگیرید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه با چند ساعت تمرین یک زندگی را نجات دهید.

نیاز به ادامه تحصیل برای گواهینامه مربی شخصی حیاتی است زیرا علم عمل یک صنعت پویا است. مطالعات تحقیقاتی در حال انجام توسط نهادهای بی‌طرف، مانند دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها، به‌روزرسانی‌های مداوم اطلاعاتی را در مورد درک ما از تأثیر ورزش بر بدن انسان ارائه می‌دهد. این امر طراحی برنامه کارآمدتر و نتایج کارآمدتر را برای مشتری ترویج می کند. به عبارت دیگر، با به‌روز ماندن با به‌روزرسانی‌های علوم ورزشی، مربی شخصی شما می‌تواند به شما کمک کند تا با بهبود سطح تناسب اندام خود، بهترین عملکرد را داشته باشید!

بسیاری از برنامه های “مربی شخصی گواهی شده” وجود دارد که با استانداردهای کمیته ملی نهادهای صدور گواهینامه مطابقت ندارد. دلایلی که استانداردها را برآورده نمی کنند نیز بسیار زیاد است که نمی توان به آنها اشاره کرد، اما اجازه دهید چند مورد را به شما بگویم: با ۹۹ دلار می توانید یک آزمون آنلاین گواهینامه شرکت کنید و بلافاصله CPT شوید. اگر بار اول مردود شوید، اجازه دارید دوباره امتحان را تا زمانی که قبول شوید ادامه دهید. بسیاری از سازمان ها مواد آموزشی خود را طراحی می کنند، آزمون های خود را اجرا می کنند و این آزمون ها را بدون نظارت خارجی درجه بندی می کنند. برای یک دقیقه به این موضوع فکر کنید.

آیا دوست دارید پزشک شما بدون هیچ گونه نظارت عینی خارجی تحت آموزش، آزمایش و مجوز قرار گیرد؟ من فکر نمی کنم. برنامه های دیگر توسط بدنسازان یا پاورلیفت ها نوشته می شود و این مخاطبان را هدف قرار می دهد. مشکل این است که آنها “صلاحیت” کار کردن با این قشر کوچک از جمعیت را دارند، اما در کارت ویزیت آنها “مربی شخصی تایید شده” نوشته شده است. وقتی اجاره آنها تمام شد، ممکن است تصمیم بگیرند که شما واجد شرایط تبدیل شدن به یکی از مشتریان آنها هستید. این لیست کوتاهی از مشکلات احتمالی است که هنگام برخورد با یک مربی شخصی که توسط هر کسی غیر از هفت سازمان دارای گواهینامه NCCA تأیید شده است، مواجه می شوید. توصیه من این است که از آنها دوری کنید.

صدور گواهینامه توسط یکی از این هفت تیم تضمین نمی کند که شما یک مربی شخصی عالی از آنها دریافت خواهید کرد، اما به این معنی است که فرد حداقل واجد شرایط داشتن عنوان مربی شخصی گواهی شده است. هنگام جستجوی مربی شخصی از لیست سازمان ها به عنوان راهنمای خرید استفاده کنید. اگر می خواهید یک مربی شخصی عالی پیدا کنید، کسی که واقعاً می تواند زندگی شما را تغییر دهد، مقاله من در مورد پیدا کردن این شخص را در EzineArticles.com بخوانید و سپس با مربیان شخصی واجد شرایط مصاحبه کنید. برای شما در جستجوی خود آرزوی موفقیت می کنم!

رژیم لاغری سریع