یاوه گویی های نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه ایرانبه گزارش ایسکانیوز، نفتالی بنت، نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی روز سه شنبه ضمن تکرار ادعای خود علیه جمهوری اسلامی ایران مدعی شد تهران تاوان آن را خواهد پرداخت.

خبرگزاری ساوا به نقل از بنت نوشت: اگر جمهوری اسلامی ایران به مصاف رژیم صهیونیستی برود، نتیجه خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

وی در سخنرانی خود در دانشگاه تل آویو گفت: وقتی صحبت از دشمنان ما به ویژه ایران می شود، موضع کلی من این است که ما به دنبال تخریب و تروریسم نیستیم. این سیاست ما نبود».

نخست وزیر اسرائیل خطاب به ایران خواستار شد: اگر با اسرائیل بجنگید تاوان آن را می پردازید، نمی توانید از طریق نمایندگان خود یعنی حزب الله یا حماس به اسرائیل آسیب برسانید و از مجازات خودداری کنید.

در همین حال، بنت در ژوئن گذشته مدعی شد که رژیم در حال اجرای ایدئولوژی موسوم به «هد اختاپوس» علیه جمهوری اسلامی ایران است. این بدان معناست که به گفته بنت، «دیگر با شعبه‌ها، گروه‌های آژانس ایرانی بازی نمی‌کنیم. ما به سمت سر حرکت می‌کنیم. [اختاپوس]ما معادلات جدیدی را کشف کرده ایم.

کارشناسان و تحلیلگران معتقدند رژیم صهیونیستی آنقدر ضعیف شده است که نمی تواند هیچ اقدامی علیه ایران انجام دهد. به همین دلیل اصرار دارند که دکترین صهیونیستی علیه تهران زود شکست خورده است.

بنت با اذعان به ضعف رژیم صهیونیستی در اقدام نظامی علیه ایران و گروه‌های مخالف، مدعی شد که در حال حاضر «دشمن می‌تواند از طریق جنگ سایبری آسیب ببیند.» اینترنت مهمترین میدان نبرد در آینده خواهد بود.

اما بعداً اعتراف کرد که زیرساخت های رژیم صهیونیستی اخیرا مورد حمله اینترنتی قرار گرفته است. گابی پورتنوی، رئیس شبکه رژیم صهیونیستی گفت: ایران امروز در کنار حماس و حزب الله به یکی از بازیگران اصلی اینترنت تبدیل شده است.

رئیس آژانس شبکه تل‌آویو اعلام کرد که دولت به دنبال ایجاد یک «محل تخلیه شبکه» برای تقویت خود در برابر حملات سایبری علیه اقتصاد و جبهه داخلی است. پورتنوی با اشاره به یک حمله آنلاین علیه دولت ایران مدعی شد: «سال گذشته، ما از حدود ۱۵۰۰ حمله سایبری مختلف علیه ارتش محلی جلوگیری کردیم.

گروهی از هکرها به نام «آسا موسی» اخیرا ویدئویی از تماس سخنگوی سابق ارتش رژیم صهیونیستی، یکی از فرماندهان سابق جبهه شمال در سرزمین های اشغالی و رئیس سابق واحد MIA از ماموران اطلاعاتی اسرائیل منتشر کردند.(موساد).

گروهی از هکرهای ناشناس نیز مسئولیت حمله سایبری اخیر به سیستم های امنیتی و آژیرهای خطر در مناطق اشغالی را بر عهده گرفتند. حمله ای که گفته می شود توسط رژیم آنلاین رژیم صهیونیستی انجام شده بیش از این است.

منبع: فارس

انتهای پیام/