یحیی گل محمدی به دلیل انتشار مطلبی اعتراضی به شدت جریمه شد. ۲۰ درصد از انتخاب یحیی کم شد


تنبیه شدید یحیی گل محمدی که باعث شد ۲۰ درصد قرارداد این مربی توسط باشگاه پرسپولیس قطع شود، پس از یک ماجرای بد به نوعی تنبیه این مربی است.

به گزارش خبرنگار انصاف ورزشی، ۹ بازیکن شاغل در لیگ داخلی ایران که توسط کیروش به قطر و جام جهانی اعزام شده اند، پیش از عزیمت به قطر از ابراهیم رئیسی رئیس دولت سیزدهم عیادت کردند و سپس راهی قطر شدند. قطر.

این بازیکنان که ۹ بر ۲۵ در لیست تیم های ملی جام جهانی حضور دارند در این دیدار عکس یادگاری گرفتند و با رئیس دولت سیزدهم گفت و گو کردند.

اما یحیی گل محمدی در مطلبی که در واکنش به این دیدار منتشر کرد از این بازیکنان که ۴ نفر از آنها شاگردان فعلی او در پرسپولیس هستند انتقاد کرد و گفت نمره آنها در دوره دانش صفر است.

اما پیش بینی می شد چنین پاسخی از سوی سرمربی تیم پیشرو لیگ برتر فوتبال ایران در دیدار بازیکنان تیم ملی و سرپرست کشور با عواقبی همراه باشد و این معمولا به نفع باشگاه پرسپولیس نیست. . .

نتایج در این جهت اول باشگاه پرسپولیس اقدام علیه تیم ملی را محکوم کرد وی خاطرنشان کرد که هرگونه اقدامی را که در جهت تضعیف تیم ملی ایران باشد محکوم می کند. اما از بامداد چهارم آبان ماه خبر جریمه سنگین یحیی گل محمدی منتشر شد. این اطلاعات ابتدا تکذیب شد اما با رصد رسانه ها مشخص شد که این اطلاعات صحت دارد.

«تسنیم» درباره جریمه سنگین یحیی گل محمدی نوشت:

«امروز خبری مبنی بر جریمه ۲۰ درصدی یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بر اساس مبلغ قرارداد منتشر شد که در پی این خبر و رسانه ها برخی از سران باشگاه پرسپولیس این موضوع را تکذیب کردند.

با این حال پیگیری ها و گزارش های خبرنگار تسنیم نشان می دهد که خبر جریمه شدن یحیی گل محمدی صحت دارد، دلیل رد شدن این جریمه با توهین به بازیکنان تیم ملی عنوان شده است.

گفته می شود جزییات این تصمیم به زودی اعلام خواهد شد.

اما پس از آن کریم باقری پست مهمی را نیز منتشر کرد که در آن با طرح این سوال که چرا از پست و استوری سامدردی ناراحت هستید؟ از محتوا شاید بتوان نقدی بر این تصمیم گرفت.

مجموع این مسائل و مسائل دیگر از این قبیل شایعه دستگیری سروش رفیعی و غیبت او در تمرین امروز نشان می دهد که وضعیت باشگاه پرسپولیس این روزها حساس و مضطرب شده است.

یحیی گل محمدی به دلیل انتشار مطلبی اعتراضی به شدت جریمه شد.  20 درصد از انتخاب یحیی کم شد
یحیی گل محمدی به دلیل انتشار مطلبی اعتراضی به شدت جریمه شد. ۲۰ درصد از انتخاب یحیی کم شد

انتهای پیام