۳ مقصد احتمالی سوارس با قطعی شدن جدایی‌اش از اتلتیکو – سایت خبری تحلیلی افق


به گزارش افق نیوز ، باشگاه اتلتیکومادرید به طور رسمی اعلام کرد که لوئیس سوارس در پایان فصل جاری و با منقضی شدن قراردادش از این تیم جدا خواهد شد. بر اساس گزارش پایگاه خبری «تودوفیچاخس» اسپانیا؛ استون‌ویلا یکی از سه مشتری اصلی این مهاجم اروگوئه‌ای است و احتمال همکاری مجدد او با استیون جرارد وجود دارد. او سابقه همبازی بودن با جرارد در لیورپول را در کارنامه حرفه‌ای‌اش است، کسی که حالا هدایت استون‌ویلا را برعهده دارد.

طبق این گزارش؛ استون‌ویلا در راه به خدمت گرفتن سوارس ۳۵ ساله تنها نیست و دو باشگاه سویا و اینتر نیز نسبت به جذب این مهاجم اروگوئه‌ای علاقه‌مند هستند. پیش از این نشریه اسپانیایی «مارکا» چاپ هم مادرید از علاقه سوارس برای بازگشت به بارسلونا خبر داده بود.

این مهاجم اروگوئه‌ای تابستان ۲۰۲۰ و در دوره ریاست خوسپ ماریا بارتومئو با قرار گرفتن در لیست خروجی این باشگاه، به حضور ۶ ساله‌اش در جمع کاتالان‌ها پایان داد و راهی اتلتیکومادرید شد.

سوارس که گفته می‌شود دو پیشنهاد از لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا (MLS) هم دریافت کرده،  تاکنون در ۸۱ بازی از رقابت‌های مختلف برای روخی‌بلانکو به میدان رفته و آمار ۳۴ گل زده و شش پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

تسنیم