۱۰ سال + به روز رسانی طول عمر!


سلام! از زمانی که پستی را در وبلاگ اول منتشر کردم، لحظه ای داغ بوده است. اینجا در فلوریدا پاییز آهسته و کمی سرد است، پس بیایید یک فنجان قهوه بخوریم، درست است؟

کاش امروز صبح قهوه می خوردیممی خواهم به شما بگویم که Nutrition Nut on the Run این ماه (دقیقا دو هفته پیش امروز) ۱۰ ساله شد. در حالی که این روزها قطعاً با این فضا فعال نیستم، دیوانگی است که فکر کنم یک دهه است که این گوشه از اینترنت را در اختیار دارم! هنوز هم وقتی به اولین پست خود در ۱۰ نوامبر ۲۰۰۹ نگاه می کنم می خندم. اوایل خیلی چیزها را به اشتراک گذاشتم، اما با پیشرفت زندگی، مانند وبلاگ من تکامل یافت و مثل یک بار دیگر برای اشتراک گذاری در اینجا فراخوانی نشدم. با اینکه ده سال… هیچ کدومتون از اوایل اینجا بودین!؟

کاش امروز صبح قهوه می خوردیممی‌خواهم به شما بگویم که اگرچه ممکن است بدانید که من با Beautycounter کار می‌کنم، یک شرکت B که در مورد منابع/مواد تشکیل دهنده‌اش شفاف است و از تغییرات اجتماعی حمایت می‌کند و در عین حال محصولات مراقبت شخصی را با عملکرد آگاهانه ایجاد می‌کند، این تنها بخشی از کار است. روز به روز انجام دهید

اوایل امسال، من با یک کار بن بست موقت در HR خداحافظی کردم تا کارآفرینی را تمام وقت دنبال کنم… و این بهترین تصمیمی است که در طول سال گرفته ام! این روزها، بخش زیادی از وقتم را صرف کمک به بسیاری از وبلاگ نویسان (اصلی) OG با زندگی سالم می کنم که ۱۰ سال پیش الهام بخش من برای شروع این فضا بودند. خیلی باورنکردنی بود که مشتریان رویاهایشان را از برندهای زنان بنیانگذاری کنند که امروزه با مهارت های خلاقانه و کارآفرینی خود به من الهام می بخشند. شغل من شامل مسئولیت های زیادی در پشت صحنه است: پشتیبانی مشتری، تولید محتوا، بازاریابی ایمیلی، مدیریت صندوق ورودی، رسانه های اجتماعی و طراحی گرافیک. درست بالای کوچه من است! فکر می‌کنم این بسیار خوب است که چگونه این میکروبلاگ در طول سال‌ها فرصت‌های زیادی را برای من باز کرده است، و اینکه من توانسته‌ام کسب‌وکار کوچک خود را از طریق ارتباطات ارزشمندی که در این جامعه ایجاد کرده‌ام ایجاد کنم. سپاسگزار

کاش امروز صبح قهوه می خوردیم، می خواهم به شما بگویم که ما بخش عمده ای از شش هفته گذشته را در (چند) AirBNB زندگی کرده ایم در حالی که طبقات خانه اجاره ای ما تعویض شده است. ابتدا، من و کوبا به کلرادو فرار کردیم تا ۱۰ روز در خانه مادرم «عقب نشینی» داشته باشیم، در حالی که نیک مجبور بود برای کار به مسافرت برود – تغییر منظره به شدت مورد نیاز (و خواسته) بود. اما متأسفانه نتوانستیم برای همیشه در کلرادو بمانیم، بنابراین برای چند هفته آینده در AirBNB جذاب پست گذاشتیم. در حالی که فکر می‌کردم زندگی خارج از جعبه کفش با آشپزخانه‌ای به اندازه نیمی از آن سردرد خواهد بود، اما کاملا برعکس بود. در واقع، من از سبک زندگی بوگی جنوب تامپا بسیار بیشتر از زندگی در حومه شهر لذت بردم. در دهکده اولد هاید پارک واقع شده است، می‌توانم ۳ بلوک پیاده‌روی کنم تا به قهوه‌خانه محلی مورد علاقه‌ام برای شیر یول ماچا و کلاس‌های یوگای عمومی رایگان برسم. من و کوبا از چندین تور پیاده روی در محله لذت برده ایم تا خانه های عظیم و تاریخی یک قرن را تحسین کنیم. برخلاف حومه شلوغی که ما در آن زندگی می کنیم، مردم همیشه بیرون از خانه بودند و سگ هایشان را قدم می زدند، می دویدند و با بچه هایشان در پارک بازی می کردند. همین چیزهای ساده باعث خوشحالی من شد.

متوجه شدم که گاهی اوقات، بیشتر اوقات، عادلانه است که محیط خود را تغییر دهیم. زیرا چیزی که در ابتدا به نظر یک درد واقعی می رسید، تبدیل به یک موهبت در مبدل شد – موهبت احساس آرامش زمانی که Home Base در فصل انتقال بود (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح می دهیم).

کاش امروز صبح قهوه می خوردیممن می خواهم به شما بگویم، ما در حال حرکت هستیم! و به زودی حرکت می کند. نیک موقعیت جدیدی پیدا کرد، بنابراین برای هر کسی که زبان نظامی را می‌داند، ما PCS-ing (تغییر دائم ایستگاه) به … واشنگتن (ایالت) داریم. بله، ما در حال انجام یک حرکت بزرگ دیگر در بین کشورهای مختلف مانند قبل هستیم (به معنای واقعی کلمه مخالف از یک ایالات متحده به ایالات متحده دیگر). ما تاریخ دقیقی نداریم (اگرچه جابجایی نزدیک است، حرکت‌های نظامی معمولاً در آخرین لحظه انجام می‌شوند)، اما قصد داریم دو هفته اول ژانویه را در سفر از تامپا، فلوریدا به سیاتل، واشنگتن بگذرانیم (معروف به جاده سفر حماسه ای دیگر، درست مانند کاری که در سال ۲۰۱۷ از CA -> FL انجام دادیم. بنابراین، او اینجاست. من هیجان زده هستم که فلوریدا را ترک کنم، اما صادقانه بگویم، در مورد مهاجرت به واشنگتن احساسات متفاوتی دارم. حدس می‌زنم اساساً از هر چیزی که با یک حرکت بزرگ همراه باشد می‌ترسم/از شروع مجدد در یک حالت جدید، اما تمام تلاشم را می‌کنم تا بر این واقعیت تمرکز کنم که ما برای مدتی در شمال غربی اقیانوس آرام (PNW) زیبا زندگی می‌کنیم. از اینکه به ساحل غربی برگشتم – به دوستان و خانواده نزدیکتر هستم.

بنابراین، اگر می توانید تصور کنید، طرح نوع A درون من با حرکت بعدی که اوایل این ماه کشف کردیم مصرف شد (در تمام مدت، تا چند روز پیش از خانه فعلی خود خارج بودیم).

فعلاً همین است، دوستان! من می خواهم در بخش نظرات زیر با شما در ارتباط باشم. همچنین! از آنجایی که من اغلب اینجا نیستم، می توانید من را به طور منظم در اینستاگرام پیدا کنید – من دوست دارم در آنجا نیز با شما ارتباط برقرار کنم!

من و کوبا در یک پیک نیک خانوادگی در دره های یادبود ملی باستانی، کلرادو // اکتبر ۲۰۱۹

من و مادرم از یک سفر یک روزه خوب مادر و دختر به تلوراید، کلرادو لذت می بریم // اکتبر ۲۰۱۹

AirBNB زیبای ما به نام “خانه درختی” در پارک تاریخی هاید پارک، تامپا // نوامبر ۲۰۱۹

پیاده روی عصرانه با کوبا از طریق دهکده هاید پارک، تامپا // نوامبر ۲۰۱۹

برای کارم با Beautycounter گرفتار و هیجان زده شدم // نوامبر ۲۰۱۹

 

اگر زمانی که من مرتب پست می گذاشتم اینجا بودید، از چه چیزی بیشتر لذت بردم درباره Nutrition Nut در حال اجرا؟

توصیه های منطقه سیاتل – همه گوش ها گوش می دهند!رژیم لاغری سریع