۲ تاجر ایرانی به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتندبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی ایسکانیوز، نخستین دوره رقابت های پنج گانه کشتی آزاد زیر ۲۳ سال (عمید) امروز (جمعه) در شهر پونته ودرا اسپانیا با کسب نتایج نمایندگان کشورمان آغاز شد. به شرح زیر است:

با وزن ۵۷ کیلوگرم احمد محمدنژاد جوان در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۴ از سد مانوئل خاندزارتسیان از ارمنستان گذشت. او در دور بعد مقابل هورست لر قهرمان زیر ۲۳ سال اروپا از آلمان با نتیجه ۹ بر ۴ مغلوب شد و باید منتظر حریف خود در دیدار پایانی باشد تا در آنجا به کار خود ادامه دهد. گروهی که موفق به کسب مدال برنز نشدند.

بیشتر بخوانید:

با وزن ۶۵ کیلوگرم کیان محمودجانلو در اولین مبارزه مقابل حمزه آلاجه از ترکیه با نتیجه ۷ بر ۸ مغلوب شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار پایانی باشد تا برای کسب مدال برنز به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد. .

با وزن ۷۰ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۵ بر ۵ طلقات سیرباز قهرمان آسیا از قزاقستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف کوتا تاکاهاشی از ژاپن می رود.

با وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی به دلیل نرسیدن به وزن قانونی از دور مسابقات کنار رفت.

با وزن ۹۷ کیلوگرم امیرعلی آذرپیرا در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر ۲ واسیل سووا از اوکراین را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با برنده مبارزه ریچارد ووگ از مجارستان و رادو لفتر از مولداوی مبارزه خواهد کرد.

منبع: مهر

انتهای پیام/