۳۲۲۲ بررسی سیستماتیک ما از روزنامه نگاری و روابط عمومی به زودی از بین خواهد رفت |


بخشی از وب سایت ما در ۱ آوریل از بین می رود. اما ویژگی های اصلی سایت باقی خواهند ماند. در اینجا تجزیه و برخی از پس زمینه است.

زمانی که ۱۵ سال پیش شروع به انتشار HealthNewsReview.org کردم، تنها محتوا، بررسی اخبار بود. برای دقیق تر، ما فقط اخباری را بررسی کردیم که شامل ادعاهایی در مورد مداخلات مراقبت های بهداشتی (درمان ها، آزمایش ها، محصولات، روش ها و غیره) بود. از آنجایی که ما ۱۰ معیار استاندارد شده را برای بررسی این داستان ها به کار بردیم، تقریباً همیشه با سه بازبین مستقل (که ترکیبی از پزشکان، و سایرین آموزش دیده در ارزیابی شواهد بودند)، این رویکرد به سرعت اعتبار و پیروان کلی پیدا کرد. بررسی‌های ما به‌جای ارائه یک انتقاد ذهنی بالا یا پایین، خالص‌ترین، عینی‌ترین، سیستماتیک‌ترین و تحلیلی‌ترین روشی بود که برای ارزیابی ادعاهای مربوط به مراقبت‌های بهداشتی که بسیاری از آمریکایی‌ها را مطلع می‌کردیم، می‌دانستیم.

تا زمانی که بودجه قابل توجهی برای پروژه در پایان سال ۲۰۱۸ سپری شد، تیم من که به حدود ۵۰ بازبین افزایش یافته بود، به طور سیستماتیک ۲۶۱۶ خبر خبری را بررسی کرده بود.

از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸، تیم رویکرد مشابهی را در بررسی سیستماتیک ۶۰۶ بررسی اخبار روابط عمومی اتخاذ کرد.

می توانید در مورد کارنامه نهایی این ۳۲۲۲ بررسی بیشتر بخوانید.

در طول سال‌ها انواع محتوای دیگری را اضافه کردیم که بین هزاران دنبال‌کننده بسیار محبوب شد:

  • ۲۹۳۳ پست وبلاگ – بر خلاف مرورهای سیستماتیک که فقط بر اخبار و اخبار منتشر شده تمرکز داشتند، این پست‌ها بر تبلیغات، بازاریابی، برنامه‌های گفتگو، ژورنال یا شیوه‌های انتشار پیش از چاپ – طیف وسیع‌تری از مسائل ارتباطی که اغلب بر عموم تأثیر منفی می‌گذارد، پرداختند. گفتگو در مورد مراقبت های بهداشتی
  • دوجین نکته برای تجزیه و تحلیل مطالعات، شواهد پزشکی و ادعاهای مراقبت های بهداشتی – آغازگرهایی برای توضیح بسیاری از مفاهیم مورد بررسی در هر آنچه منتشر کردیم.
  • بیش از ۴۰ نکته و مطالعه موردی «فقط برای خبرنگاران» برای نوشتن در مورد مراقبت های بهداشتی
  • فهرستی از بیش از ۱۰۰ متخصص مستقل از صنعت برای کمک به انجام کامل کار خود با دیدگاه‌های مستقل و بدون تعارض
  • بیش از ۲۰ داستان بیمار از آسیب درک شده از پیام های رسانه ای گمراه کننده – یکی از مهم ترین ویژگی های سایت از نظر من، با بسیاری از داستان های دلخراش
  • ۵۰ پادکست – شامل مصاحبه با پزشکان-محققان برجسته، بیماران و مصاحبه شوندگان. صوت تنها تعداد کمی از پادکست ها در سایت باقی می ماند و حتی آن ها نیز به زودی حذف خواهند شد. من هیچ کارمند و بودجه ای برای اضافه کردن پادکست های جدید یا پرداخت هزینه میزبانی تولیدات گذشته ندارم.

چرا باید نظرات را حذف کنیم

اکنون، به دلیل قدمت برخی از کدنویسی و ساختار اصلی وب سایت به ۱۶ سال قبل – با احتساب سال توسعه بتا – بررسی های سیستماتیک دیگر نمی توانند حفظ شوند. وب سایت اکنون بر روی یک پلت فرم وردپرس اجرا می شود که باید هر از گاهی به روز شود. اما زمانی که وب مستر من اخیراً سعی کرد وردپرس را به روز کند، همه بررسی های سیستماتیک ناپدید می شوند. اگر وردپرس را به روز نکنیم، وب سایت در نهایت ناپایدار خواهد شد. بنابراین من واقعاً راهی جز حذف ۳۲۲۲ داستان خبری و بررسی انتشار اخبار در اسرع وقت ندارم.

در نتیجه، من ۱ آوریل ۲۰۲۱ را به عنوان روز حذف این نظرات از سایت انتخاب کردم. من این کار را زودتر انجام می دهم، اما می خواهم به دنبال کنندگان فرصتی بدهم تا نظرات را مطالعه کنند و از آنها بیاموزند.

پس از ۱ آوریل، همچنان می‌توانید وبلاگ ما – محبوب‌ترین ویژگی سایت – نکات، آغازگرها و مطالعات موردی، و داستان‌های آسیب رساندن به بیمار از پیام‌های رسانه‌ای گمراه‌کننده را ببینید.

من ناراحتم که چاره ای جز حذف نظرات ندارم. از زمانی که برای اولین بار پروژه مدیا دکتر استرالیا را دیدم که این مسیر را در سال ۲۰۰۴ دنبال می کند، تحت تاثیر قرار گرفتم. سپس زمانی که فلوید (جک) فاولر، جونیور، دکترا و بنیاد تصمیم‌گیری پزشکی آگاهانه، من را با کمک مالی شروع کردند – حمایتی که به مدت ۸ سال از سوی آنها ادامه یافت – پروژه ما به زودی به بزرگترین پروژه تبدیل شد که بیشترین دسترسی را در بین شش پروژه داشت. پروژه های مشابهی که در سرتاسر جهان شروع به کار کردند. بعدها، بودجه بنیاد آرنولد به ما این امکان را داد که به مدت چهار سال به ارتفاعات جدیدی برسیم که تأثیر بسیار بیشتری داشت.

بررسی ها نان و کره ما بود

هیچ پروژه دیگری در ایالات متحده کاری مشابه آنچه ما با آن بررسی های مبتنی بر معیار انجام دادیم انجام نداده است. دیگران ادعاهایی در مورد پروژه های راستی آزمایی کرده اند. من در مورد تفاوت بین حقیقت‌سنجی و آنچه انجام دادیم نوشته‌ام، و به نقص‌های بالقوه ذاتی حقیقت‌سنجی در پیام‌های رسانه‌ای مراقبت‌های بهداشتی اشاره کردم.

اخیراً یکی از متخصصان اخلاق زیستی به من نوشت: «کاری که تو انجام دادی قابل توجه است. اطلاعات بسیار مهم است – و نه فقط برای.

قسمت اول آن کامنت بسیار مهربان است. قسمت دوم درست روی پول است. من همیشه این پروژه را برای عموم مفید می دانستم. همانطور که در دکل ما آمده است، “بهبود تفکر انتقادی شما در مورد مراقبت های بهداشتی”. بررسی‌های مبتنی بر معیار عامل اصلی در ارائه این نوع کمک به شهروندان/بیماران بود.

مطمئن نیستم چند بار در سال ۲۰۲۱ مطالب جدیدی را به وب سایت اضافه کنم. سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ تاکنون باد را از بادبان های من گرفته اند. همه‌گیری، تبلیغات واکسن/درمان، اظهارات گیج‌کننده و متناقض رهبران سازمان بهداشت فدرال (آذر و اطلس در فهرست پیشرو هستند)، زشت‌ترین سیاست، عدالت نابرابر، خشونت، حمله به ساختمان کنگره آمریکا و امتناع بسیاری از مقامات منتخب از انجام این کار. هر چیزی در مورد آن – همه اینها بدترین سال اطلاعات نادرست مردم آمریکا است که این روزنامه نگار در یک کار حرفه ای ۴۸ ساله دیده است.

وقتی فکر کنم بتوانم چیزی را اضافه کنم که به اندازه کافی به آن پرداخته نشده است، منتشر خواهم کرد.رژیم لاغری سریع