۶ سریال کره ای جدید که در ماه اکتبر خواهیم دید


فرادید| با توجه به افزایش محبوبیت سریال های کره ای در سراسر جهان، نتفلیکس اوایل سال جاری اعلام کرد که ۵۰۰ میلیون دلار برای سرمایه گذاری در سریال های جدید کره ای کنار گذاشته است. اکنون بیش از نیم سال از آن زمان می گذرد و می توان گفت که این سرمایه گذاری جدید واقعا به ثمر نشسته است. در چند ماه گذشته، بسیاری از سریال های درجه یک کره ای منتشر شده است. از وکیل عجیب تا فردا، پاچینکو، نارکو سنت و بسیاری دیگر.

به گزارش فرادید؛ ماه آینده هم مانند ماه های قبل پر از جذابیت های جدید برای طرفداران سریال های کره ای است. در ماه آینده شاهد سریال هایی با انواع مختلف تاریخی، تخیلی و مهیج خواهیم بود که با توجه به خلاصه داستان آن ها می توان حدس زد که بینندگان زیادی را به خود جذب خواهد کرد. در اینجا لیستی از بهترین درام های کره ای این ماه را بررسی می کنیم.

۱. خود را تشویق کنید

6 سریال کره ای جدید که در ماه اکتبر خواهیم دید

این درام عاشقانه و امیدوارکننده درباره دختری باهوش و سخت کوش به نام دو است که به دلیل وضعیت بد مالی خانواده تصمیم می گیرد به جای تمرکز بر درس و دانشگاه، کسب درآمد کند. به همین دلیل او به گروهی از تشویق‌کنندگان ورزشی می‌پیوندد که کارشان تشویق تیم‌های ورزشی دانشگاه است. پیوستن به این گروه یک تجربه کاملا متفاوت در زندگی را برای دو نفر ایجاد می کند. در این گروه، او با افراد جدیدی آشنا می شود که با هم کار می کنند تا گروه را به روزهای خوش گذشته خود بازگردانند.

تاریخ انتشار: ۱۱ مهر

۲. دادستان بد

6 سریال کره ای جدید که در ماه اکتبر خواهیم دید

شخصیت اصلی این سریال یک مامور جوان دربار به نام جین جونگ است که به دلیل عوارض دچار سردرد می شود. او قوانین و مقررات مرسوم پیگیری جرم را رعایت نمی کند و شیوه کار خودش را دارد. با این حال، او به شدت بر اجرای عدالت متمرکز است و می خواهد به هر طریق ممکن حق ضعیفان را بگیرد. با کمال تعجب، روش های غیرمتعارف او برای ریشه کن کردن فساد و جنایت بسیار خوب عمل می کند. اما جذابیت اصلی سریال در توسعه روابط جین و همکارش شین آه است. شین یک مامور باهوش و باهوش است که باید جین را تماشا کند تا به دست خودش نرسد. هیجان ماموریت جین و شوخ طبعی در رابطه بین او و همراهش، تماشای این سریال را به تجربه ای سرگرم کننده و جالب تبدیل می کند.

تاریخ انتشار: ۱۳ مهر

۳. مشکل

6 سریال کره ای جدید که در ماه اکتبر خواهیم دید

این سریال درباره دختری به نام هونگجی هیو است که پس از ناپدید شدن ناگهانی و مرموز نامزدش، با محققان و علاقه مندان به بشقاب پرنده همکاری می کند تا احتمالا راز ناپدید شدن نامزدش را کشف کند. او در این گروه با زنی به نام هیوبورا آشنا شد و با کمک او متوجه نقشه ای بزرگ و مرموز شد. این کشفی است که درک هونگ از جهان را تغییر می دهد. این سریال تخیلی محصول نتفلیکس در کنار داستان جذاب و مرموز خود پر از جلوه های بصری جذاب نیز می باشد.

تاریخ انتشار: ۱۵ مهرماه

۴. چتر ملکه

6 سریال کره ای جدید که در ماه اکتبر خواهیم دید

در این سریال تاریخی، کیم هی سو نقش ملکه قدرتمندی به نام ایم هوانگ را بازی می کند. ملکه ای که می خواهد فرزندانش را درست تربیت کند تا شاهزادگانی عاقل و عادل باشند. اما پسران او اکنون افرادی دردسرساز و شرور هستند که هدایت آنها در مسیر درست آسان نیست. فضای تاریخی و طنز این سریال آن را به یکی از جذاب ترین سریال های این ماه تبدیل کرده است.

تاریخ انتشار: ۲۳ مهر

۵. باتلر صد وون

6 سریال کره ای جدید که در ماه اکتبر خواهیم دید

این سریال نوعی کمدی غیرعادی است که داستان خاص و متفاوت آن باعث می شود از این پس برای تماشای آن لحظه شماری کنیم. یکی از شخصیت های اصلی این سریال زنی به نام باک دونگ جو است که یک تجارت تشییع جنازه را اداره می کند. اما باک توانایی عجیبی دارد که به او اجازه می دهد با مردگان ارتباط برقرار کند. او از این توانایی برای کمک به مردگان استفاده می کند و سعی می کند آخرین آرزوها و وظایف باقی مانده آنها را برآورده کند. برای این کار، او از یک پیشخدمت جوان به نام کیم کمک می گیرد. گارسونی که ۱۰۰ می گیرد برای همه چیز برنده می شود و قطعا کارش را با کیفیت ۱۰۰% انجام می دهد.

تاریخ انتشار: ۲۷ مهر

۶. وجود دارد

6 سریال کره ای جدید که در ماه اکتبر خواهیم دید

این یک سریال علمی تخیلی و ماوراء الطبیعه در مورد مردی به نام Jaehyun است که در دهه ۲۰۴۰ زندگی می کند.او اخیراً همسرش را بر اثر سرطان از دست داده و غرق در غم و اندوه و تنهایی است. یک روز، جائه ایمیلی از همسر فقیدش، یی هو، دریافت می کند که پیشنهاد بسیار شگفت انگیزی را ارائه می دهد. معلوم شد که ییهو قبل از مرگش با یک شرکت فناوری پیشرفته قرارداد بسته است. قراردادی که بر اساس آن وارد دنیای بین مرگ و زندگی شده است.

در این ایمیل، ییهو به همسرش گفت که می تواند بدن فیزیکی خود را ترک کند و برای همیشه با او در آن مکان زندگی کند، بدون اینکه مرگ دیگری در میان باشد. جائه که نمی تواند با اندوه عمیق خود کنار بیاید، این پیشنهاد را می پذیرد و وارد دنیای اسرارآمیز می شود. اما به زودی این سوال در حضور جائه مطرح می شود که آیا این زندگی ابدی است که او آرزوی آن را داشت؟

تاریخ انتشار: ۲۲ مهر