Clip Health (قبلاً Luminostics) را با نتایج شرکت ، خط لوله محصول فوری اعلام می کند


خبر – MILPITAS ، کالیفرنیا ، 25 سپتامبر 2021 – Clip Health ™ ، یک شرکت مبتکر و متخصص در زمینه رشد و پیشرفت سریع ، امروز تغییر نام و تغییر نام DBA این شرکت را از نام شرکت Luminostics، Inc اعلام کرد.

بالا راجا ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ، گفت: “کلیپ سلامت ، به عنوان یک نام ، به ارزش اصلی محصولات ما پایبند است تا دسترسی سریع و آسان به داده های سلامتی شما را فراهم کند و در نتیجه ناکارآمدی در ارائه مراقبت های بهداشتی را به حداقل برساند.” ، “با شروع محصول آینده خود ، ما مشتاق هستیم که Clip Health را به عنوان یک مارک تجاری معرفی کنیم که برای سرعت بخشیدن به جهان به سمت مدل مصرف کنندگان برای مراقبت های بهداشتی از طریق آزمایش های بهداشتی قابل دسترس ، شخصی و قابل اجرا شناخته شده است.”

از زمان دریافت مجوز استفاده اضطراری (EUA) از FDA برای آزمایش آنتی ژن سریع Clip COVID در دسامبر 2020 ، Clip Health از یک استارتاپ کوچک به یک شرکت تشخیصی پر رونق تبدیل شده است و کاربران آن در سراسر کشور از مطب پزشکان و سایر مراکز مراقبت حاد استفاده می کنند. ، سایت های تست رانندگی ، برگزارکنندگان رویداد و کارفرمایان.

Clip Health در مراحل پایانی توسعه دو آزمایش سریع بیماریهای عفونی جدید است-یکی برای خودارزیابی بدون نسخه COVID-19 و دیگری برای آزمایش COVID چندگانه. -19 و آنفلوانزا A / B در CLIA حذف و تنظیمات استفاده از خانه -و انتظار می رود که برنامه های EUA در هفته های آینده به FDA ارسال شود. این آزمایشها برای استفاده در برنامه موبایل Clip Health همراه با تجزیه و تحلیل جدید Clip Core – ارائه می شود – تلفن هوشمند متصل ، دستگاه ارزان قیمت ، قابل استفاده مجدد و طراحی شده برای بازار انبوه و سازگار با تمام تست های کلیپ Health در آینده.

تغییر نام تجاری همزمان با حضور آتی Clip Health در جلسات و کنفرانس های سالانه است:

  • انجمن آمریکایی شیمی بالینی (AACC) در آتلانتا ، 27-30 سپتامبر (غرفه شماره 465)
  • انجمن داروسازان جامعه ملی (NCPA) در شارلوت ، 9-12 اکتبر (غرفه شماره 629)
  • انجمن متخصصان بهداشت عمومی (HIDA) ، 12-15 اکتبر (کنفرانس مجازی)

درباره سلامتی در کلیپ

Clip Health یک شرکت healthtech مستقر در کالیفرنیا است که دارای چشم انداز محصول است که امکان دسترسی ، آزمایشات شخصی و کارآمد سلامتی را با پیگیری فوری بیماریها و بیماریهای عفونی ، متابولیک ، غدد درون ریز و مزمن فراهم می کند. Clip Platform ترکیبی از نانو شیمی اختصاصی درخشش در تاریکی ما در تلفن های هوشمند مصرفی و پردازش سیگنال فکری مصنوعی است تا آزمایشات تشخیص سریع را با دقت بالا در تنظیمات خانه ، محل مراقبت یا شرکت انجام دهد. Clip Health در سال 2016 به کار گرفته شد و توسط Khosla Ventures ، Y Combinator و موسسات ملی بهداشت پشتیبانی شد. برای اطلاعات بیشتر ، از ما در cliphealth.com دیدن کنید.دیدگاهتان را بنویسید