Tramont X، یک SUV جذاب آلمانیفولکس واگن چین آپدیت جدیدی از کراس اوور ترامونت ایکس را عرضه کرد.تغییرات مشاهده شده در این خودرو در مدل جدید اطلس (از نام اطلس در بازار آمریکا استفاده می شود) در بازار آمریکا اعمال خواهد شد.

دماغه با جزئیات اصلی از جمله چراغ های جلو، جلوپنجره و سپر به روز شده است. لوگوی فولکس واگن نیز مشخص شده است. از نمای جانبی، رینگ های تیره به همراه کالیپرهای قرمز رنگ سیستم ترمز نمای جالبی را ایجاد کرده اند.

از نمای عقب نیز می توان تغییری در چراغ های جلو مشاهده کرد. همچنین اسپویلر تیره جدید و لوگوی قرمز رنگ فولکس واگن که در بین چراغ ها برجسته شده است نیز از دیگر ویژگی های جدید این سگمنت است.

موتور ترامونت ایکس

در قسمت موتور احتمالا از مدل ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو و ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری استفاده خواهد شد. موتور اول ۲۳۵ اسب بخار قدرت و ۳۴۹ نیوتن متر گشتاور دارد. گزینه دوم نیز ۲۷۶ اسب بخار قدرت و ۳۶۰ نیوتن متر گشتاور دارد. هر دو موتور با یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک در رابطه با محور جلو هماهنگ می شوند. در اینجا سیستم چهار چرخ محرک به صورت آپشن در مقابل مشتری قرار می گیرد.

هنوز در مورد قیمت دقیق صحبتی نشده است.

لازم به ذکر است که فولکس واگن اطلس یا ترامونت از سال ۲۰۱۷ روی خط تولید قرار گرفته و سابقه مونتاژ را در تنسی آمریکا و ژجیانگ چین به ثبت رسانده است. این خودرو در کلاس کراس اوورهای سایز متوسط ​​۵ در معرفی شده است.